Статьи

Прес-конференція для ЗМІ «Барометр ринку праці України: головні тенденції І півріччя 2018 року»

Шановні представники медіа!

Міжнародний кадровий портал HeadHunter Україна hh.ua запрошує вас 31-го липня, у вівторок, об 11:00 на прес-конференцію Барометр ринку праці України: головні тенденції І півріччя 2018р.»

Прес-конференція для ЗМІ «Барометр ринку праці України: головні тенденції І півріччя 2018 року»

Ми підготували найактуальніші дані, провели опитування роботодавців та працівників, проаналізували головні тенденції ринку праці І півріччя 2018 року та готові поділитися з вами результатами наших досліджень. У ході проведення прес-конференції ви зможете поставити запитання та отримати коментарі.

В програмі прес-конференції:

● головні тенденції ринку праці І півріччя 2018 році

● структура попиту та пропозиції на ринку праці

● конкуренція на ринку праці

● зарплати, бонуси, премії. Система мотивації співробітників

● тенденції у ключових профсферах ринку праці

Прес-конференція для ЗМІ «Барометр ринку праці України: головні тенденції І півріччя 2018 року»Спікер прес-конференції
Катерина Криворученко – керівник експертно-аналітичного центру Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна

Якщо у вас виникнуть запитання або побажання щодо проведення онлайн-конференції напишіть про це на: k.krivoruchenko@hh.ua або зателефонуйте на 066 889 71 60

Конференція відбудеться у прес-центрі «Главкому» (м. Київ, вул. Шовковична, 8/20). Також її можна переглянути онлайн на сторінці прес-центру у Facebook.

Міжнародний кадровий портал HeadHunter Україна (hh.ua) входить до складу найбільшого об’єднання рекрутингових проектів із країн Європи та Азії з найширшою базою резюме. HeadHunter Україна є визнаним експертом на ринку міжнародного інтернет-рекрутменту. З 2006 року розгорнулася дослідницька діяльність компанії, спрямована на глибинний аналіз поточних тенденцій ринку праці й прогнозування його розвитку. Дослідження експертно-аналітичного центру HeadHunter Україна ґрунтуються на аналізі бази вакансій і резюме сайту hh.ua, а також на експертизі лідерів думок.

Вакансии дня

Комментарии